Elektryk Utrzymania Ruchu

17.10.2018

Nr Ref. 0903

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
{[description]}

Miejsce pracy: Nysa, woj. opolskie

Opis stanowiska

• Bieżące przeglądy i konserwacje instalacji elektroenergetycznych w urządzeniach i maszynach produkcyjnych oraz instalacji sterowania i automatyki,
• Usuwanie oraz zapobieganie awariom elektrycznym oraz awariom w systemach automatyki i sterowania,
• Udział w przeglądach okresowych maszyn,
• Dbanie o stan techniczny maszyn w celu zapewnieni ciągłości procesów produkcyjnych.

Wymagania:

• Wykształcenia min. zawodowe, średnie techniczne o specjalności Elektryk,
• Doświadczenia na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania ruchu lub innych działach technicznych w firmach produkcyjnych,
• Praktycznej wiedzy z zakresu elektryki,
• Gotowości do pracy w systemie wielozmianowym,
• Uprawnień SEP minimum jednej grupy,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Samodzielności oraz dużej motywacji do pracy.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Motywujący system wynagrodzenia,
• Dofinansowania za dojazd do pracy,
• Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych ( bony świąteczne, karta Multisport, prywatna opieka medyczna ect.)
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń.

Tagi:
oferta