Inżynier Procesu

30.10.2018

Nr Ref. 1102

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy branży lotniczej, poszukujemy pracownika na stanowisko:
{[description]}

Miejsce pracy: woj. małopolskie, podkarpackie

Opis stanowiska

• Nadzór nad monitorowanie przebiegu procesów produkcyjnych,
• Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesowej oraz instrukcji pracy,
• Inicjowanie i koordynowanie projektów w obszarze produkcyjnym,
• Poszukiwanie i wdrażanie nowych możliwości technologicznych do procesu produkcyjnego,
• Zamawianie niezbędnych materiałów oraz bieżąca współpraca z dostawcami w celu zapewnienia ciągłości produkcji.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektronika)
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomości programu AutoCad,
• Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• Biegła znajomość rysunków technicznych,
• Dużej samodzielności oraz umiejętności szybkiego dostosowywania się do zmian.

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
• Pracę w systemie I zmianowym,
• Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna operka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe ect.
• Dofinansowania do szkoleń oraz uczestnictwo w kursach językowych.

Tagi:
oferta