Inżynier Utrzymania Ruchu

14.11.2018

Nr Ref. 1103

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:
{[description]}

Miejsce pracy: Nysa, woj. opolskie

Opis stanowiska

• Nadzór oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej parku maszynowego,
• Tworzenie planów przeglądów oraz remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• Zamawianie części oraz materiałów niezbędnych do wykonywania prac remontowych oraz odpowiedzialność za magazyn części zapasowych,
• Wsparcie w pracach z zakresu utrzymania ruchu oraz wprowadzanie usprawnień,
• Prowadzenie działań w celu polepszenia stanu technicznego maszyn zgodnie z systemami jakości, zasadami BHP oraz 5S,
• Tworzenie rysunków technicznych przy pomocy programów,
• Udział w podnoszeniu zdolności technicznych podległego zespołu.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka,
• Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku podobnym w Dziale Utrzymania Ruchu,
• Uprawnienia eksploatacji i dozoru sieci elektrycznych, energetycznych i gazowych,
• Znajomość programu AutoCad,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, fundusze socjalne ect.
• Dodatek dojazdowy za dojazdy do pracy powyżej 25 km,
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

Tagi:
oferta