Ustawiacz Linii Produkcyjnej

17.10.2018

Nr Ref. 0905

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
{[description]}

Miejsce pracy: Niepołomice, woj. małopolskie

Opis stanowiska

• Obsługa linii produkcyjnej zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi,
• Kontrola jakości produkowanych elementów,
• Udział w okresowych przeglądach i naprawach maszyn,
• Praca zgodnie z wewnętrznymi procedurami i instrukcjami.

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane: mechanik, ślusarz,
• Doświadczenia w pracy na stanowisku produkcyjnym, mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi drukarskich maszyn offsetowych,
• Dużej samodzielności w wykonywaniu swoich obowiązków,
• Gotowości do pracy w systemie wielozmianowym,
• Dużej motywacji i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
• Motywujący system wynagrodzenia (premie roczne oraz miesięczne),
• Szkolenia stanowiskowe podnoszące kwalifikacje zawodowe,
• Możliwość korzystania z transportu pracowniczego na trasie (Niepołomice-Kraków-Niepołomice),
• Bogaty pakiet benefitów m.in. dopłaty do wypoczynku, grupowe ubezpieczenia zdrowotne, fundusz socjalny, nagrody jubileuszowe, dopłaty do obiadów w stołówce zakładowej ect.)

Tagi:
oferta