Automatyk Utrzymania Ruchu

17.10.2018

Nr Ref. 0904

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
{[description]}

Miejsce pracy: Nysa / Kraków / Radom

Opis stanowiska

• Naprawa maszyn oraz urządzeń zgodnie z wewnętrznymi procedurami, harmonogramem oraz dokumentacją techniczną w zakresie automatyki maszyn,
• Aktualizacja schematu automatyki w zakresie dostosowania oprogramowania sterowników PLC,
• Analiza uszkodzeń aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki oraz wykonywanie napraw,
• Wykonywanie przeglądów układów sterowania, automatyki linii produkcyjnych, systemów elektrycznych oraz automatycznych maszyn,
• Bieżąca współpraca w operatorami maszyn.

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowany kierunek Automatyka.
• Minimum roczne doświadczenie na stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu firmy produkcyjnej,
• Wiedza praktyczna w zakresie układów automatyki przemysłowej,
• Umiejętność programowania sterowników,
• Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym,
• Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Duża motywacja do pracy oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Motywujący system wynagrodzenia,
• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, fundusze socjalne ect.
• Możliwość skorzystania z transportu pracowniczego lub dodatek dojazdowy,
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

Tagi:
oferta