Elektromechanik Utrzymania Ruchu

17.10.2018

Nr Ref. 0906

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
{[description]}

Miejsce pracy: Niepołomice, woj. małopolskie

Opis stanowiska

• Naprawa maszyn oraz urządzeń zgodnie z wewnętrznymi procedurami, harmonogramem oraz dokumentacją techniczną,
• Wykonywanie przeglądów maszyn produkcyjnych w celu zapobiegania awariom w przyszłości,
• Bieżąca współpraca z operatorami maszyn produkcyjnych,
• Raportowanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do naprawy maszyn,
• Przestrzeganie standardów i procedur zgodnych z bezpieczeństwem oraz higieną pracy,

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe, średnie techniczne – preferowany kierunek Elektryka, Mechanika.
• Doświadczenie na stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu firmy produkcyjnej,
• Wiedza praktyczna w zakresie mechaniki i budowy maszyn,
• Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym,
• Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Duża motywacja do pracy oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Motywujący system wynagrodzenia (rozbudowany system premiowy),
• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, fundusze socjalne, bony świąteczne ect.
• Możliwość skorzystania z transportu pracowniczego,
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

Tagi:
oferta