Inżynier Niezawodności

12.10.2018

Nr Ref. 0102/mał./g.śląsk/maz

Dla naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Inżynier Niezawodności
{[description]}

Miejsce pracy: Kraków/Wrocław/Ostrołęka

Opis stanowiska:

  • Zadaniem Inżyniera Niezawodności będzie wykonanie bieżących usług inżynierskich w zakładzie produkcyjnym naszego Klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. techniczne, inżynierskie
  • Znajomość zasad działania i budowy maszyn
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Mile widziane doświadczenie przy pracach predykcyjnych w dziale utrzymania ruchu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w systemie I – zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

Tagi:
oferta
Tematy:
budownictwo