Inżynier Procesu

21.05.2018

Nr Ref. 0103/mał/śląsk/maz

Dla naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Inżynier Procesu
{[description]}

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za projektowanie i wdrażanie nowych technologii,
  • Analiza procesów technologicznych pod kątem zwiększenia ich efektywności
  • Współdecydowanie o zakupie sprzętu i oprogramowaniu niezbędnym do obsługi danych procesów technologicznych,
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu obsługi danych urządzeń i technologii,
  • Odpowiedzialność za konserwację sprzętu oraz nadzór nad ich wykonaniem,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej na każdym etapie wdrażania nowej technologii.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. rok doświadczenia na tym samym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność wykonywania rysunków technicznych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i numeryczne,
  • Umiejętność samoorganizacji pracy oraz zarządzania i organizacji pracy podległego zespołu
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat w systemie 1-zmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie

Tagi:
oferta
Tematy:
mechanika