Inżynier sprzedaży

30.05.2018

Nr Ref. 0507

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy inżynierskiej zajmującej się wsparciem w zakresie utrzymania w ruchu maszyn i urządzeń przemysłowych, poszukujemy pracownika na stanowisko: Inżynier Sprzedaży
{[description]}

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie firmy oraz sprzedaż usług obecnym i nowym Klientom,
  • Tworzenie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w relacjach z Kontrahentami,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie zwiększenia niezawodności maszyn i urządzeń u Kontrahentów,
  • Prezentowanie na spotkaniach z Klientami profilu działalności oraz zakres usług Firmy,
  • Nawiązywanie relacji oraz wsparcie sprzedażowe dla Klienta,
  • Znajomość budowy oraz warunków eksploatowania maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • Doradzanie i oferowanie odpowiednio dobranych rozwiązań technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynier Mechanik),
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakresie wykorzystania umiejętności sprzedażowych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętności sprzedażowe,
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie,
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji przez system wdrożenia i szkoleń stanowiskowych.

Tagi:
oferta