Kierownik Produkcji

19.03.2018

Nr Ref. 0305/śląsk

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy z branży przemysłowej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik Produkcji
{[description]}

Miejsce pracy: Górny Śląsk

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad pracą podległego personelu (minimum 150 osób),
  • Kontrola wydajności produkcji,
  • Motywowanie zespołu do efektywnego działania,
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnym,
  • Terminowa realizacja zleceń,
  • Odpowiedzialność za jakoś procesu i optymalizacja kosztów produkcji.
  • Wdrażanie systemów Lean Manufacturing w procesie produkcyjnym,
  • Ocena wyników i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • Prowadzenie działań mających na celu zwiększenie efektywności systemu produkcyjnego,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przez pracowników poprawnej organizacji pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • Umiejętności zarządzania dużym zespołem i rozwiązywania problemów,
  • Znajomość nowoczesnych systemów zarządzania produkcją,
  • Znajomość technik 5S, KAIZEN, Lean Manufacturing,
  • Mile widziane znajomość systemów ERP,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej.

Tagi:
oferta
Tematy:
produkcja