Koordynator ds. Infrastruktury

29.11.2018

Nr Ref. 1104

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:
{[description]}

Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie

Opis stanowiska

• Koordynowanie pracy Techników Infrastruktury w zakresie poprawnego funkcjonowania urządzeń i instalacji technicznej na terenie całego Zakładu
• Zarzadzanie oraz bieżąca kontrola przeglądów technicznych infrastruktury budowalnej zakładu (w tym przyzakładowej oczyszczalni oraz stacji redukcji gazu)
• Monitoring zużycia energii w zakładzie ( w tym: prognozowanie wielkości zużycia, bieżące rozlicznie mediów itp.)
• Prowadzenie programu efektywnego zarządzania energią (wg. systemu ISO 50001) oraz programu ochrony środowiska (wg. systemu ISO 14001) wraz z tworzeniem dokumentacji z tym powiązanej
• Zarządzanie procesem eksploatacji nieruchomości w całym cyklu życia
• Nadzór nad prowadzaniem prac serwisowych przez firmy zewnętrzne na terenie Zakładu

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków (mile widziane w branży FMCG)
• Dobrej znajomości programu AutoCad oraz pakietu MS Office
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom min. B2)
• Dużej samodzielności oraz odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Motywujący system wynagrodzenia,
• Pracę w okolicach Krakowa
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Tagi:
oferta