Inżynier produkcji

20.07.2018

Mechanik Utrzymania Ruchu

Nr Ref. 0104/mał./g.śląsk/d.śląsk

Dla naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu
{[description]}

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów maszyn produkcyjnych i urządzeń mechanicznych,
  • Diagnozowanie usterek mechanicznych i wykonywanie napraw,
  • Podłączanie i uruchamianie maszyn produkcyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji dokonanych napraw i przeglądów,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku mechanika utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • Posiadanie aktualnych uprawnienie SEP do 1 kV,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i elektrycznych,
  • Wiedzy z zakresu budowy maszyn oraz mechaniki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat w systemie 3-zmianowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie

Tagi:
oferta