Mechanik Utrzymania Ruchu

17.10.2018

Nr Ref. 0902

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
{[description]}

Miejsce pracy: Nysa, woj. opolskie

Opis stanowiska

• Naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń pod względem mechanicznym,
• Wykonywanie przeglądów maszyn produkcyjnych w celu zapobiegania awariom w przyszłości,
• Usuwanie awarii mechanicznych w celu utrzymania ciągłości produkcji,
• Bieżąca współpraca z operatorami maszyn produkcyjnych,
• Przestrzeganie standardów i procedur zgodnych z bezpieczeństwem oraz higieną pracy.

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe, średnie techniczne – preferowany kierunek: Ślusarz, Mechanik.
• Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku podobnym w dziale utrzymania ruchu firmy produkcyjnej,
• Umiejętność tworzenia szkiców oraz pracy z rysunkiem technicznym,
• Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym,
• Duża motywacja do pracy oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Motywujący system wynagrodzenia (podstawa + premia miesięczna),
• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, fundusze socjalne, bony świąteczne ect.
• Dodatek za dojazd do pracy,
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Tagi:
oferta