Spawacz TIG

19.03.2018

Spawacz TIG

Nr Ref. 0304/mał

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spawacz TIG
{[description]}

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Niepołomice, małopolska

Opis stanowiska:

  • Realizacja prac spawalniczych,
  • Praca zgodnie z procedurami jakościowymi produktu,
  • Kontrola jakościowa wykonywanych elementów,
  • Praca zgodna z przepisami BHP obowiązującymi na terenie zakładu.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (mile widziane w kierunku spawacz lub ślusarz),
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w metodzie spawania metodą TIG, głównie na materiałach stali nierdzewnej,
  • Znajomość materiałów metalicznych,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia w zakresie spawania metodą TIG 141,
  • Bezpieczne środowisko pracy spełniające najwyższe standardy.
  • Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej.

Tagi:
oferta
Tematy:
produkcja