Specjalista ds. kontroli jakości

19.03.2018

Nr Ref. 0303/mał

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości
{[description]}

Miejsce pracy: Niepołomice, małopolska

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości procesu produkcyjnego,
  • Kontrola wizualna poprawności wykonywanych elementów,
  • Przygotowanie raportów z kontroli jakości,
  • Wyciąganie wniosków z przeprowadzonych kontroli,
  • Opracowywanie i wprowadzanie działań korygujących w stosunku do produktów niezgodnych z dokumentacją jakościową.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku produkcyjnym w zakresie kontroli jakości,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i znajomość rysunku technicznego,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Chęć do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzenia,
  • Bezpieczne środowisko pracy,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych poprzez ofertę szkoleń dla pracowników.

Tagi:
oferta