Specjalista/ Inspektor ds. BHP

17.10.2018

Nr Ref. 1001

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
{[description]}

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

• Przeprowadzanie inspekcji BHP w miejscu pracy, audytów systemów kierowania,
• Bieżąca współpraca z kierownikami w celu w celu identyfikacji niezgodności z zasadami BHP,
• Tworzenie procedur postępowania oraz instrukcji pracy,
• Przegotowywanie raportów i analiz stanu BHP,
• Szkolenia pracowników oraz prowadzenie działań z zakresu przestrzegania kultury BHP.

Wymagania:

• Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z BHP,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• Komunikatywność, otwartość na zmiany oraz umiejętność wywierania pozytywnego wpływu na środowisko pracy,
• Samodzielność, dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (premie roczne),
• Decyzyjność i możliwość oddziaływania na środowisko pracy,
• Atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, dodatki świąteczne,
• Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowania do kursu językowego, karta Multisport ect.

Tagi:
oferta