Technik Serwisu

29.03.2018

Nr Ref. 0306

Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Technik Serwisu Instalacji Gazów Technicznych
{[description]}

Miejsce pracy: Wrocław-Opole-Gliwice

Opis stanowiska:

  • Praca z drobnymi elementami powstającymi w procesie produkcyjnym,Utrzymanie ruchu instalacji gazów technicznych – zbiorników na terenie Klientów firmy,
  • Naprawy i przeglądy armatury oraz oprzyrządowania pomiarowo-sterującego,
  • Kontrola działania urządzeń poprzez system zdalnego monitoringu,
  • Kontakty z Urzędem Dozoru Technicznego w zakresie dopuszczeń wstępnych i kontroli okresowych urządzeń
  • Interwencje awaryjne na instalacjach u klientów
  • Kontakty ze służbami serwisowymi dostawców urządzeń, nadzór prac podwykonawców na instalacjach
  • Dział w rozruchu nowych instalacji
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej instalacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne minimum średnie o specjalności elektryk,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w serwisowaniu, naprawach lub uruchomieniach przemysłowych urządzeń energetycznych i instalacji gazowych takich jak: sprężarki, pompy, agregaty chłodnicze, armatura przemysłowa  lub aparatura kontrolno-pomiarowa,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy technologiczne, elektryczne),
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia stanowiskowe,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

Tagi:
oferta
Tematy:
przemysł