Technik Utrzymania Ruchu

07.11.2018

Nr Ref. 1101

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
{[description]}

Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska

• Naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń zgodnie z wewnętrznymi procedurami technicznymi,
• Regularne wykonywanie przeglądów oraz uruchamianie maszyn produkcyjnych,
• Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu przeciwdziałania wystąpienia awarii w przyszłości,
• Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej.

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane kierunki Elektryk, Automatyk.
• Doświadczenie na stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu firmy produkcyjnej,
• Doświadczenie i wiedza w zakresie napraw i diagnostyki maszyn,
• Umiejętność czytania rysunków technicznych,
• Podstawowa znajomość systemu Windows,
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
• Mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń w co najmniej jednej z grup: I, II, III.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Motywujący system wynagrodzenia,
• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,
• Szkolenia podnoszące wiedzę i umiejętności dostosowane do profilu stanowiska,
• Dofinansowanie do wypoczynku i wyprawek szkolnych dla dzieci.

Tagi:
oferta